Pomníky

Cintorínska architektúra

Pomníky sú dôstojnou ozdobou cintorínou a zložením úcty na miestach posledného odpočinku. Vyrábame a montujeme jednopomníky, dvojpomníky, krycie dosky, náhrobné tabule a ostané časti hrobov vyrobené z rôzne farebnej žuly s netradičným originálnym dizajnom. Podľa želania zákaznikov vyrábame aj navrhnuté projekty s nadštandartnými požiadavkami. Ponúkame špičkovú kvalitu a jedinečnosť. K jednotlivým pomníkom ponúkame aj žulové, mosadzné, nerezové, antikorové vázy, sviečniky a iné doplnky.

Jednopomníky

V ponuke nájdete typizované aj atypické jednopomníky s jedinečným štýlom a kvalitou spracovania. Žulový jednopomník vyrábame v rôznych veľkostiach, tvaroch a farebnostiach podľa zvoleného materiálu.

Dvojpomníky

Žulové dvojpomníky ponúkame s prekrytím, alebo s tvarovaným výrezom, podľa požiadavky na vzhľad a veľkosť. Možnosť kombinácie farebnosti, či hrúbky jednotlivých dielcov dvojpomníka je pritom individuálna.

Záhradkový štýl

Žulové jednopomníky, dvojpomníky je možné zrealizovať aj bez vrchného prekrytia pevnou doskou. Tento spôsob výstavby nazývame záhradkový štýl. Je vhodný pre výsadzbu kvetov priamo na hrobe.

Získajte zdarma katalóg našich výrobkov

Stačí sa zaregistrovať a stiahnuť si katalóg, ktorý má aktuálne až 128 strán.
Z nášho katalógu si môžete vybrať okrem veľkého množstva klasických a moderných náhrobných doplnkov aj niektoré náhradné diely na už zakúpené, či už poškodené, alebo dosluhujúce doplnky.

ZÍSKAŤ

Americký štýl

V súčasnosti ponúkame veľmi žiadaný a moderný americký štýl pomníka. Miesto klasických hrobových základov je použitý upravený trávnatý podklad, na ktorý sa vsádza náhrobná tabula rôzneho tvaru, veľkosti a farby.

Urnové a detské hroby

Zhotovujeme urnové a detské hroby podľa štandardného, katalógového, alebo želaného rozmeru, rôzneho tvaru a farby. Pre uloženie urny do urnového hrobu ponúkame vodotesnú urnovú schránku.

Náhrobné tabule

Vyrábame klasické aj moderné náhrobné kamene zo žuly v štandardných, alebo atypických tvaroch a rozmeroch. Vytvorte si vlastnú predstavu o tvare a štýle náhrobnej tabule a my vám ju podľa nej vyrobíme.

Neviete sa rozhodnúť aký typ, materiál a farbu pomníka si vybrať?
Pomôžeme vám s výberom vhodného typu, navrhneme použitie správneho materiálu, ponúkneme vhodné doplnky na pomník.
Poradíme vám ako sa o výrobok z kameňa starať, ako ho ošetrovať.
Zavolajte nám na bezplatné číslo!

0800 500 954