Stavebná architektúra

Stavebná architektúra

Každý druh kameňa má svoje špecifické vlastnosti, ktoré ho predurčujú na jeho rôzne použitie v interiéri, alebo v exteriéri. Objavte aj vy jeho krásu a nechajte sa inšpirovať našou prácou. Okrem štandardných obkladov a dlažieb sa zaoberáme výrobou parapetou, schodou a schodísk, kuchynských a barových pultov, obkladov krbov a krbových vložiek, rôznych atypických interiérových a exteriérových dekoračných prvkov. Ide o výrobky vysokej kvality s dlhou životnosťou, tvrdosťou a vodevzdornosťou. Prírodný kameň tak skrášli akékoľvek prostredie a prepožičia vám kus svojej nevšednosti a originality.

Kuchynské žulové dosky

Žula je často používaný prírodný materiál pre dotvorenie výnimočného vzhľadu vašej kuchyne. Vyrábame z nej kuchynské pracovné dosky na mieru, obklad stien kuchynských liniek, rôzne kuchynské doplnky.

Kúpeľne

Použitie prírodných materiálov, ako sú žula a mramor v moderných kúpeľniach je všestranné. Vyrábame žulové umývadlové dosky, mramorové umývadlové dosky, obklady sprchovacích kútov, celé sprchovacie kúty, žulové vane.

Obklady krbov

Príjemná atmosféra vášho domova, to je teplo vášho kozuba. Ponúkame vám výrobu obkladov pre krby a krbové vložky v mnohých farebných a vzorových mutáciách, z kvalitného prírodného kameňa.

Doprava v rámci celého Slovenska zdarma.

Objednajte si akýkoľvek výrobok z našej ponuky, doručíme vám ho
celkom zadarmo!

Vyberte si z našej širokej ponuky kvalitných prírodných materiálov pre vašu novú kuchynskú dosku,
parapet, umývadlovú dosku, či obklad krbu. Požiadajte ešte dnes o nezáväznú cenovú ponuku a ušetrite.

CENOVÁ PONUKA

Parapetné dosky

Parapety z prírodného kameňa sú trvanlivé, odolné voči atmosferickým vplyvom. Nádherne dopľňajú celkový vzhľad interiéru aj exteriéru. Ich lesklý povrch sa ľahko udržuje v čistote. Vyrábame ich zo žuly a mramoru v rôznych farebných prevedeniach.

Obklady a dlažby

Pre interiér ponúkame pestrý výber obkladov a dlaždíc vyrobených z kvalitných prírodných materiálov, mramoru a žuly. Pre exteriér vyrá-bame trvácne a pevné obklady stien, schodísk, záhradných terás a bazénov rôznych tvarov a farieb.

Schody a schodiská

Trvanlivosť, odolnosť, ľahká údržba a zaujímavý vzhľad to je žula, ideálny materiál pre výrobu interiérových a exteriérových schodov a schodísk. Žulové schody vyrábame ako obklad, alebo kusový masív rôznych farieb, veľkostí a tvarov.

Máte záujem o výrobok z kameňa a neviete aký druh materiálu je pre výrobu vhodný? Pomôžeme vám s výberom vhodného materiálu, navrhneme vám najlepšie možné riešenie spracovania a postupu výroby jednotlivých prvkov produktu. Poradíme vám ako sa o výrobok z kameňa starať, ako ho ošetrovať.

Zavolajte nám na bezplatné číslo!
0800 500 954

Sme online

Stiahnite si katalóg produktov. Vybratý produkt môžete objednať online, alebo osobne priamo na centrále, pozriete si reálny produkt, materiál z ktorého bude spracovaný. Urýchlite tak vybavenie objednávky a skrátite čas strávený v predajni. Ako poďakovanie za návštevu vám k objednávke darujeme bavlnené rúško so striebornými vláknami.

Tovar doručíme zdarma

naviac získate
5% zľavu